Ofisai

Ofisų dizainas

Protingi ir kruopščiai apgalvoti biuro erdvių sprendimai gali padėti padidinti darbuotojų produktyvumą ir pritraukti naujų klientų. Siūlydami biurų dizaino idėjas visuomet atsižvelgiame į įmonės veiklos sritį, vidinę organizaciją, specialius poreikius, esamą situaciją bei ilgalaikę įmonės veiklos viziją (galimą plėtrą, restruktūrizavimą, įvaizdžio keitimą ir pan.). Apsvarstę šiuos aspektus pasiūlome geriausiai įmonės atitinkančius šiuolaikiškus ir funkcionalius biuro dizaino sprendimus. Žinome, jog šiuolaikinės įmonės – labai dinamiškos, todėl renkamės tvarius sprendinius, kuriuos galima lengvai keisti ir pritaikytai naujiems įmonės poreikiams. Taip pat didelį dėmesį skiriame darbuotojų reikmėms: saugumui, darbo vietų ergonomiškumui, patalpų jaukumu ir patogumui.

Mumis pasitiki

Projekto kainos skaičiuoklė

Sukūrėme interjero dizaino projekto kainos skaičiuoklę, kad padėtume jums suprasti, kiek preliminariai gali kainuoti jūsų norimas interjero projektas. Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl mūsų tikslas yra suteikti jums personalizuotą pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir pageidavimus.

Kaip tai veikia? Užpildykite mūsų internetinę formą su savo projektą apibūdinančia informacija. Taip pat papildomai galite įtraukti objekto nuotraukų ar informaciją apie savo biudžetą, jei jau turite konkrečias finansines ribas. Kai gausime jūsų pateiktą informaciją, išnagrinėsime jūsų projektą, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus ir reikalavimus ir susisieksime su jumis.

Naujienos