Architektūra

Kuriame įvairius unikalius objektus – visuomeninės paskirties pastatus, verslo centrus, pramoninės paskirties objektus, taip pat – gyvenamuosius daugiabučius ir privačius namus. Projekto sėkmei svarbi kiekviena detalė, todėl prieš imdamiesi darbo kruopščiai išnagrinėjame įvairius projekto aspektus – nuo optimaliausių inžinerinių sprendimų iki būsimojo objekto aplinkos istorinio, kultūrinio konteksto bei individualių užsakovo poreikių. Mūsų komandos tikslas – pasiūlyti ne tik kūrybiškus ir inovatyvius, bet ir funkcionalius, ekonomiškai pagrįstus sprendimus. Ypatingą dėmesį skiriame objektų ergonomikai bei ekologiniam aspektui. Labai svarbu ir tai, jog kiekvieno projekto atveju kruopščiai išanalizuojame būsimo objekto statybą reglamentuojančius teisės aktus. Stengiamės dalyvauti visose mūsų projektų įgyvendinimo stadijose – nuo pradinės koncepcijos kūrimo iki pat objekto atidarymo dienos. Visi mūsų projektai pasižymi teisiškai ir ekonomiškai pagrįstais sprendimais, pagarba vietos, istoriniam ir kultūriniam kontekstui.

Mūsų sukaupta įvairiapusė patirtis ir lankstumas leidžia siūlyti platų paslaugų spektrą – projektuojame ir pastatus, ir atviras erdves, taip pat siūlome įvairių interjero objektų bei dekoratyvių konstrukcijų dizaino paslaugas.

Kompetencija visiems atvejams

architekturos_paveldas

Paveldo architektūra

Dažnai istorinės vertės nekilnojamasis turtas savininkams ypač brangus, ir turi neginčijamų privalumų, kita vertus, tokie objektai reikalauja ypatingo dėmesio.

Sužinokite daugiau

privatus_pastatai

Privatūs pastatai

Projektuojame išskirtinius privačius namus, modernias ir istorines erdves bei kraštovaizdžio architektūrą Lietuvoje ir svetur.

Sužinokite daugiau

bim

Šiuolaikinės technologijos: BIM

Įprasti plokštuminiai brėžiniai – jau praeitis. BIM (angl. – Building information modelling – statinio…

Sužinokite daugiau

komerciniai_pastatai

Komerciniai pastatai

Protingi ir pamatuoti komercinių pastatų sprendimai gali padėti optimizuoti įmonės veiklą ir pritraukti naujų klientų.

Sužinokite daugiau

skenavimas

Šiuolaikinės technologijos: 3D skenavimas

3D skenavimas atveria plačias erdvių rekonstravimo bei pritaikymo galimybes. Ši technologija leidžia…

Sužinokite daugiau

rekonstrukcija_ir_remontas

Rekonstrukcija ir remontas

Siūlome visas rekonstrukcijos ir remonto paslaugas – nuo objekto būklės įvertinimo iki rekonstrukcijos plano parengimo ir įgyvendinimo.

Sužinokite daugiau

autorine_prieziura

Autorinė darbų vykdymo priežiūra

Sklandus statybų procesas svarbus visiems projekto dalyviams. Asmeniškai dalyvaujame statybų…

Sužinokite daugiau

visuomeniniai_pastatai

Visuomeniniai pastatai

Projektuojame įvairios visuomeninės paskirties pastatus, kiekvienu atveju siekiame optimalios funkcionalumo ir estetikos dermės.

Sužinokite daugiau

urbanistika

Urbanistika

Miesto erdvės atveria plačias galimybes kūrybai ir pažangių technologijų bei šiuolaikiškų sprendimų taikymui.

Sužinokite daugiau

Nuo idėjos iki atidarymo

Analizuojame

Prieš pradėdami naują projektą, įdėmiai išklausome kliento poreikius ir juos išanalizuojame. Nusistatome esminius projekto uždavinius.

Demonstruojame

Savo idėjas ir sprendinius pademonstruojame virtualiosios realybės aplinkoje – tai klientui padeda geriau suvokti erdvę, šviesą ir medžiagas.

Detalizuojame

Projektus detalizuojame iki labai smulkaus lygmens tam, kad jų realizavimas vyktų greičiau ir sklandžiau.

Dalyvaujame

Suprojektavę, darbą tęsiame toliau ir dalyvaujame įgyvendinimo procese. Norime, kad mūsų idėjos būtų įgyvendinamos kaip galima geriau.

Mumis pasitiki