Objektų dizainas

Kontaktai

+370 604 15 920 (Markas Grinevičius)
+370 658 44 782 (Ulė Grinevičiūtė)
info@noarchitects.lt

Objektų dizainas

Kuriame unikalius, individualaus dizaino objektus – baldus, šviestuvus, dekoratyvinius interjero bei eksterjero elementus ir kt., kuriuos dažnai naudojame savo kuriamuose objektuose.

Siūlome sprendimus tiems atvejams, kai industrinio dizaino objektai nors ir atrodo gražiai, dėl kokių nors priežasčių netinka konkrečiai erdvei. Mes kuriame individualiam kliento skoniui ir konkrečiai erdvei pritaikytus unikalaus dizaino objektus. Visuomet džiaugiamės, galėdami pasitelkti savo kūrybingumą ir įgyvendinti kliento viziją – galime sukurti visus reikiamus interjero elementus – nuo baldų iki smulkiausių dekoratyvinių detalių.
Verslo reikmėms skirtų objektų interjerams kuriame originalius gaminius, atspindinčius konkrečios įmonės veiklą ir naudojamus tik to prekinio ženklo, pavyzdžiui, Workland darbo baldų serija.

Teikiame pirmenybę tvarioms ir ilgai išliekančioms medžiagoms, taip pat eksperimentuojame su netradicinėmis medžiagomis bei technologijomis; vienas naujausių tokių mūsų darbų – Tele2 skirti minkšti baldai.

Savo produktų prototipų ir elementų gamybai pasitelkiame 3D spausdinimo technologiją.