Vilos interjeras

Objektas: Vilos Druskininkuose interjeras
Užsakovas: Privatus asmuo
Vieta: Lietuva
Plotas: ~145 m2
Stadija: Projektuojama
Metai: 2023
Vizualizacijos: Noarchitects

Pastatas iš išorės gali atrodyti neaukštas, tačiau viduje akis džiugina įspūdingos erdvės su eksponuojama medine stogo konstrukcija.

Pagrindinės gyvenamosios erdvės sumaniai atvertos į upės šlaito gamtą. Čia įkomponuota erdvi svetainės zona su židiniu, elegantiškas valgomasis bei lenktas šeimininkų miegamasis. 

Pagrindinis pastato akcentas – lenkta skaidri vilos siena, sukonstruota iš slankiojančios langų sistemos – panaikina ribą tarp vidaus erdvių ir gamtos. Taip pat, žemyn laiptuojanti terasa yra kaip tiltas, jungiantis pastatą su gamta, kurioje galima leisti jaukius vakarus ir mėgautis aplinkos grožiu.

Pagalbinės erdvės, tokios kaip katilinė, svečių tualetas bei sandėliukas, buvo sumaniai įkomponuotos tamsesniame pastato branduolyje. Aukščiau slepiasi diskretiškai įrengtas miegamasis svečiams su stoglangiu arba darbo kambarys šeimininkams. 

Organiška virtuvės sala tarsi plaukiantis laivas iš skirtingų pusių sujungia vilų kvartalo ir gamtos vaizdus ir kviečia pusryčiauti su nuostabiu vaizdu. 

Pagrindinio miegamojo lenktos sienos sukuria ypatingą švelnų jausmą, lyg sūpuotų gyventojus, tuo pačiu atveriant duris į erdvią drabužinę ir šviesų vonios kambarį.

Ši vieno aukšto vila Druskininkuose ne tik atspindi išskirtinį interjero dizainą, bet ir suteikia harmoningai prabangios gyvenimo aplinkos, prisodrintos gamtos vaizdais ir visapusišku komfortu. Tai tikra gyvenimo oazė, kurioje derinamas dizainas su gamtos grožiu ir leidžiama mėgautis gyvenimo malonumais.