Prekybos erdvės

Prekybos erdvių interjero dizainas

Įgyvendindami tokio tipo projektus, pasitelkiame ne tik tiesiogines savo kompetencijas, bet ir žinias apie vartotojų psichologiją – žinome, kad tokiu atveju interjeras turi svarbią papildomą funkciją – jis turi padėti tinkamai išryškinti siūlomus produktus ir paslaugas. Kuriamų prekybos erdvių interjeras ne tik estetiškai patrauklus, bet ir leidžia mums kuo įtikinamiau perteikti siūlomų paslaugų ar produktų vertę vartotojui.

Kliento pageidavimu galime parengti visiškai naują prekybos erdvės koncepciją ir nuosekliai ją įgyvendinti. Vienas iš mūsų pavyzdinių projektų – daugiau nei trisdešimties „Tele2“ klientų aptarnavimo salonų įrengimas visoje Lietuvoje.

Dizaino projekto kaina

Sukūrėme interjero dizaino projekto sąmatos skaičiuoklį, padėsiantį preliminariai įvertinti jūsų norimo interjero projekto kainą. Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl mūsų tikslas yra pateikti jums individualų pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir pageidavimus.

Kaip tai veikia? Užpildykite mūsų internetinę formą su informacija apie savo projektą. Taip pat galite papildomai pridėti nuotraukas nekilnojamojo turto arba informaciją apie savo biudžetą, jei jau turite konkrečius finansinius apribojimus. Gavę jūsų pateiktą informaciją, peržiūrėsime jūsų projektą pagal jūsų pageidavimus ir reikalavimus ir susisieksime su jumis.