Privatūs interjerai

Kiekvieno noarchitects kuriamo interjero projekto pagrindas – glaudus bendradarbiavimas su klientu bei siekis rasti visapusiškai teisingus sprendimus, apjungiančius kliento poreikius ir mūsų viziją. Kaskart siekiame apimti ir sukurti daugiau nei tik interjero dizaino sprendinius – interjeras mums neatskiriama objekto bei jį supančios aplinkos dalis. Dėmesį koncentruojame į tvarius bei ilgalaikius sprendinius – to ko negalima išspręsti tik perdažius sienas ar išdėsčius baldus.

Projektuodami privatų interjerą siekiame integralių sprendimų – įvertiname ne tik objekto, bet ir jį supančios aplinkos unikalumą; apgalvojame ne tik esminius erdvės, konstrukcijų, inžinerijos bei apšvietimo klausimus, bet stengiamės kiekvieną interjerą paversti meno kūriniu – suprojektuodami unikalius sudėtingos konfigūracijos laiptus ar būtent šiam interjerui pritaikytą baldų seriją.

Privačių interjerų pavyzdžiai >

Visuomeniniai interjerai

Noarchitects komandos patirtis įgyvendinant inovatyvius bei išskirtinės architektūros interjerus, leidžia įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius bei novatoriškus projektus. Galime pasiūlyti net tik racionaliausią išplanavimą schemą, bet ir scenarijus leidžiančius kitaip organizuoti darbą bei erdvės panaudojimą.

Projektuodami tiek privatų, tiek verslo interjerą, itin didelį dėmesį skiriame detalėms. Tokie individualūs konstrukciniai sprendimai ne tik kuria komfortą, bet ir tampa unikalios noarchitects interjero estetikos dalimi.

Mūsų tikslas – išliekamąją vertę turintys interjerai, kuriami nesivaikant trumpalaikių tendencijų. Vertiname kokybiškas medžiagas, racionaliai išspręstas erdves bei unikalius konstrukcinius sprendimus ir siekiame sukurti pridėtinę vertę kiekvieno kliento verslui.

Visuomeninių interjerų pavyzdžiai >

Sužinokite interjero projekto kainą: