Plataus profilio interjerai

Mes nekuriame tik interjero – kuriame interjero architektūrą, kurios poveikis konkrečios erdvės veiklos efektyvumui yra tiek pat svarbus, kiek ir estetinė išraiška. Erdvių funkcionalumas, tvarumas, išliekamoji vertė – tai tik pagrindiniai mūsų siūlomų sprendimų elementai. Be jų mes daug dėmesio skiriame konkrečios erdvės analizei, jos veiklos suvokimui, žmonių, kurie erdvėje gyvena, dirba, mokosi ar svečiuojasi pažinimui. Tai, kas tinka verslo įmonės biurui, visai netinka meno galerijai ar sveikatos priežiūros įstaigai. Tiesa, skirtingas funkcijas derinti galime ir mėgstame.

Interjerai verslui

Siekdami kurti efektyvius interjero sprendimus, visuomet gilinamės į istoriją, ieškome sąsajų tarp interjero architektūros ciklų ir stengiamės būti keliais žingsniais priekyje. Bet kokios organizacijos interjeras visų pirma yra skirtas ne darbuotojams, ne lankytojams, pirkėjams ar klientams, bet žmonėms. Todėl prieš pateikdami šiuolaikines tendencijas atitinkančius sprendimus, mes daug laiko skiriame organizacinės kultūros analizei, puoselėjamoms vertybėms, organizacijos veiklos strategijai ir žmonių pažinimui. Pagrindinė mūsų projektuojamų interjerų savybė – tai erdvių lankstumas ir galimybė kiekvienam bendruomenės nariui jaustis komfortiškai.

Privatūs interjerai

Asmeninės erdvės interjeras – tai jūsų asmenybės, gyvenimo būdo ir stiliaus veidrodis. O kad netektų gyventi iškreiptų veidrodžių karalystėje, kuriamiems interjerams skiriame ypatingą dėmesį. Tam, kad konkrečioje erdvėje žmogus jaustųsi gerai, reikia kruopščiai suderinti ne tik asmeninius pageidavimus, bet ir interjero architektūros taisykles. Mums nebūdinga aklai vaikytis nusistovėjusių interjero stilių – ieškome unikalių sprendimų, tiksliai atspindinčių šeimininkų gyvenimo būdą ir asmenines savybes. Esame įsitikinę, kad privačioje erdvėje žmogus turi jaustis patogiai, būti savimi, o pritaikyti sprendimai neturi kelti papildomų rūpesčių ar ypatingų priežiūros pastangų.

Sena-nauja filosofija

Pastebime, kad žmonės mėgsta senus dalykus atnaujinti, o naujus – pasendinti. Mums žymiai gražiau atrodo metalo ar stiklo konstrukcijomis integruota apgriuvusi sena siena nei preciziškai nušlifuoti ir perdažyti senų plytų paviršiai. Istoriją mėgstame paryškinti moderniais sprendimais, o ne verstis per galvą, kad šimtamečiai architektūros elementai atrodytų kaip nauji. Gerbiame istorinį, kultūrinį ir architektūrinį paveldą ir turime savitą braižą, kaip šią pagarbą išreiškiame. Mums šiurpsta oda nuo senamiesčio stogų, senų parketų, židinių, freskų, miniatiūrinių gėlėmis apaugusių balkonų. Nedrįstume maskuoti istorijos, todėl labai vertiname galimybę apjungti skirtingų epochų interjerus.

Pagrindiniai interjero kūrimo etapai

1. Poreikių ir galimybių analizė

Pirmame etape išklausome užsakovo pageidavimus ir įvertiname būsimo projekto apimtis. Verta paminėti, kad interjero architektūra apima žymiai daugiau nei tik estetinę konkrečios erdvės išraišką. Siekiant erdves perkelti į naują kokybės ir funkcionalumo lygmenį, kartais reikia ir griauti, ir pristatyti, o tai – jau pastato rekonstrukcija, kuriai taikomi papildomi teisiniai reglamentai ar reikalingi statybos darbų leidimai. Mūsų interjero architektūros paslaugos apima šiuos etapus:

  • Erdvių išplanavimo ir funkcionalumo įvertinimas bei rekonstravimas.
  • Inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų, technologinių įrenginių, technologinių inžinerinių sistemų įvertinimas ir reorganizavimas.
  • Erdvių apstatymui reikalingų baldų ir kitų interjero elementų dizainas, gamyba ir tinkamiausių tiekėjų paieška.
  • Inžineriniai apšvietimo sprendimai ir jų diegimas.
  • Eksterjero architektūra ir žaliųjų erdvių formavimas.

2. Pirminių pasiūlymų pateikimas

Išsiaiškinus poreikius ir įvertinus būsimo projekto kompleksiškumą, pateikiame pirminius galimų sprendimų siūlymus. Jums patogiu būdu pristatome idėjas su pagrindinėmis vizualizacijomis, pavyzdžiais ir apskaičiuojame projekto įgyvendinimo kaštų rėmus, pateikiame pirminį darbų atlikimo planą.

3. Detalus interjero projekto parengimas

Po pirminio idėjų ir pasiūlymų aptarimo ruošiame išgrynintą, visus komentarus ir pastabas atitinkantį tikslų darbo projektą, kuriame atsispindi:

Detalus projekto pristatymas su visa reikalinga informacija (reikalingų leidimų ir sutikimų gavimo tvarka, projekto tvirtinimas ir kt.)

  • Visi projekto įgyvendinimui reikalingi brėžiniai ir vizualizacijos.
  • Reikalingų interjero elementų ir įrangos tiekėjų pasiūlymai.
  • Detalus projekto įgyvendinimo planas ir biudžetas, kurių griežtai laikomės.

4. Suplanuotų darbų vykdymo priežiūra

Tam, kad projekto įgyvendinimas vyktų tiksliai taip, kaip numatyta, siūlome paslaugas prižiūrint suplanuotų darbų vykdymą. Pasikeitus nenumatytoms aplinkybėms, pritaikome papildomus sprendimus, kurie neprieštarautų pirminiam projektui.

Pasidalinkite savo planais