Paslaugos

Kuriame integralius pastatų, aplinkos, visuomeninių erdvių ir interjero architektūros sprendimus, paremtus išsamia objekto ir jo konteksto analize, inovatyviais inžineriniais sprendimais ir individualiais užsakovo poreikiais. Visuomet siekiame, kad planuojamos investicijos būtų panaudotos efektyviai, o pasiūlyti sprendimai maksimaliai atitiktų jūsų verslo strategiją ar asmeninius pageidavimus.

Kaip mes dirbame?

Jums patogiu būdu Jūs pristatote mums savo idėją

Vieniems patinka skambinti, kitiems – siųsti elektroninį laišką. Mums tinka visi būdai. Susisiekite su mumis!

Planuojame susitikimą detaliam aptarimui

Įvertinę Jūsų poreikius ir apsikeitę planuojamam projektui svarbia informacija, klausimais ir atsakymais, randame visiems patogų laiką ir vietą detaliam aptarimui.

Ruošiame namų darbus

Po susitikimo analizuojame gautą informaciją, planuojamo projekto kontekstą, generuojame idėjas ir ruošiame Jums pasiūlymą.

Pateikiame paslaugų pasiūlymą

Jums pateikiame detalų ir konstruktyvų pasiūlymą, kuriame atsispindi achitektūriniai sprendimai, darbų atlikimo eiga, terminai ir biudžetas.

Tvirtiname pasiūlymą ir ruošiamės startui

Po smagių ir protingų derybų tvirtiname geriausius sprendimus ir ruošiamės projekto įgyvendinimui.

Švenčiame sėkmingas pergales

Kiekvieno projekto kelias yra skirtingas, tačiau mes visuomet stengiamės daug dėmesio skirti planavimo stadijai, kad procesai eigoje vyktų sklandžiai, o rezultatai džiugintų visus projekto dalyvius.

Turite įdomių sumanymų ar svajonių? Priimkite mus į komandą ir kurkime kartu!

Pristatykite savo idėjas, ir mes netrukus su Jumis susisieksime.