Paslaugos

Kuriame integralius pastatų, aplinkos, visuomeninių erdvių architektūros sprendimus, paremtus išsamia objekto ir jo konteksto analize, inovatyviais inžineriniais sprendimais ir individualiais užsakovo poreikiais. Visuomet siekiame, kad planuojamos investicijos būtų panaudotos efektyviai, o pasiūlyti sprendimai maksimaliai atitiktų jūsų verslo strategiją ir asmeninius pageidavimus.

Teritorijų planavimas

Formuojame gaires naujų ir esamų teritorijų infrastruktūrai – sprendžiame susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų klausimus, planuojame pastatų vietą, jų išdėstymą, paskirtį ir architektūrines savybes. Konsultuojame visuomenės informavimo klausimais.

Architektūra ir projektavimas

Kuriame ir projektuojame unikalius įvairios paskirties objektus – visuomeninius pastatus, verslo centrus, gyvenamuosius daugiabučius ir išskirtinius privačius namus. Visi mūsų projektai pasižymi teisiškai ir ekonomiškai pagrįstais sprendimais, pagarba vietos, istoriniam ir kultūriniam kontekstui.

Plataus profilio interjerai

Tikime, kad interjero architektūros poveikis konkrečios erdvės veiklos efektyvumui yra tiek pat svarbus, kiek ir estetinė išraiška. Funkcionalumas, tvarumas, išliekamoji vertė – tai esminiai mūsų siūlomų sprendimų elementai. Mėgstame derinti įvairius dizaino stilius ir erdvių funkcijas.

Kaip mes dirbame?

Vieniems patinka skambinti, kitiems – siųsti elektroninį laišką. Mums tinka visi būdai. Susisiekite su mumis!

Įvertinę Jūsų poreikius ir apsikeitę planuojamam projektui svarbia informacija, klausimais ir atsakymais, randame visiems patogų laiką ir vietą detaliam aptarimui.

Po susitikimo analizuojame gautą informaciją, planuojamo projekto kontekstą, generuojame idėjas ir ruošiame Jums pasiūlymą.

Jums pateikiame detalų ir konstruktyvų pasiūlymą, kuriame atsispindi achitektūriniai sprendimai, darbų atlikimo eiga, terminai ir biudžetas.

Po smagių ir protingų derybų tvirtiname geriausius sprendimus ir ruošiamės projekto įgyvendinimui.

Kiekvieno projekto kelias yra skirtingas, tačiau mes visuomet stengiamės daug dėmesio skirti planavimo stadijai, kad procesai eigoje vyktų sklandžiai, o rezultatai džiugintų visus projekto dalyvius.