Atsiliepimai

Namų interjero kūrimui „Noarchitects“ komandą pasirinkti paskatino geri atsiliepimai. Jaunas, perspektyvus kolektyvas pateisino visus lūkesčius – dirbome sklandžiai ir esame patenkinti rezultatais.

 Eimantas, Vilnius

Architektūros kokybės sąskaita „Noarchitects“ neieško jokių kompromisų. Šia prasme jie yra labai principingi, o mums tai labai svarbu.

– Donatas Misiūnas, UAB „Taem Architektai“ direktorius

„Noarchitects“ sukuria nepriekaištingą visumą iš labai kruopščiai apgalvotų menkiausių detalių įvairovės. Kiekvieną kartą matoma pažanga vertė šypsotis ir meluoti svečiams, kad patys esame tokie gudrūs. Tiesa, nemeluojam – prisipažįstam, kad neapsirikome pasirinkdami architektus.

 Renata, Vilnius

Jauna ir veržli komanda, nestokojanti nei jėgų, nei laiko užsibrėžtam tikslui pasiekti. Esame patenkinti ne tik jų darbo rezultatu, bet ir gebėjimu bendrauti bei suprasti poreikius.

Mindaugas Neliubšys, UAB „Sanus“

Iki šiol man dar nėra tekę sutikti tokio konkretaus, operatyviai dirbančio ir žodžio besilaikančio architekto, koks yra Markas Grinevičius. Drąsiai rekomenduoju.

Egidijus Marcišauskas, UAB „Real House“ vadovas

Su „Norarchitects“ kūrėme sudėtingą projektą, kuriam reikėjo labai tikslių, teisiškai ir ekonomiškai pagrįstų sprendimų. Vertiname komandos gebėjimą suprasti platų urbanistinių projektų kontekstą, architektūrines kompetencijas ir estetikos pojūtį.

Dainius Leonavičius, UAB „Kalnarūtė“ direktorius

Mumis pasitiki

Susipažinkime